ПЕНСІОНЕРИ СТАРЦІ СПОРТСМЕНИ
https://www.youtube.com/watch?v=YPxJC1sotLY
https://www.youtube.com/watch?v=BR_Y06bo4dU
ПРОСТАТИТ АДЕНОМА
https://www.youtube.com/watch?v=YKpbE3Paggo
МІГРЕНЬ
1.ПИТТЯ В ДОСТАТНІЙ КІЛЬКОСТІ ВОДИ!!! Найбільш розумний і логічний спосіб боротьби з мігренню - регулярне вживання води. ПРОПОНУЮ КОЖНОМУ ПРОЧИТАТИ КНИГУ доктора Ферейдуна Батмангхелидж "Ваше тело просит воды". ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ НЕ ХВОРІТИ І БУТИ ЗДОРОВИМИ(в групі я скидала посилання на цю книгу в відео форматі і текстовий формат).
Ця книга розповідає про нове відкриття в медицині. Виявляється, дефіцит води в організмі є причиною багатьох серйозних захворювань. Але є і хороша новина: тепер вам не доведеться витрачати гроші на ліки. Від артриту, мігрені, остеохондрозу, астми, алергії, гіпертонії, надмірної ваги, шлунково-кишкових і інших серйозних захворювань вам допоможе позбавитися найпростіша вода.
- " ВИ НЕ ХВОРІ. ВИ ПРОСТО ХОЧЕТЕ ПИТИ". - КОРІНЬ УСІХ ЗАХВОРЮВАНЬ - ХРОНІЧНЕ ОБЕЗВОДНЕННЯ.
2.ОБГОРТАННЯ ГОЛОВИ
Одну хусточку замочуємо в ХОЛОДНУ! воду. Повязуємо голову хусткою, так щоб прилягала до голови і не пропускала повітря.. Роблять пов'язку двома хустками(до голови мокра, потім суха) і вовняною хусткою, теж щільно прилеглою.
Хустка залишається на голові приблизно 25-30 хвилин і знову замочуєте(так потрібно робити тричі)
Головні болі, переважно ревматичного характера, що походять від застуди і швидкої зміни температури, висип і струпи різного роду, невеликі нариви на черепі - усе це прекрасно виліковується обгортанням
!!! Звісно, це відбувається вдома і не виходите на вулицю з мокрою головою!!!! Другий метод ( для тих, в кого довге волосся ) Миємо голову як звичайно! Не холодною водою а теплою водою.. Правило обов"язкове при обгортанні голови - вода повинна проникнути до самої шкіри... Повязуємо мокру голову СУХОЮ хусткою, так щоб прилягала до голови і не пропускала повітря.. Роблять пов'язку двома хустками і вовняною хусткою, теж щільно прилеглою. Через приблизно30-40 хвилин, коли ви відчуваєте, що волосся сухе і голова горяча ( під хустками) ви нижню хустку замочуєте в холодну воду і робите процедури все так само ,як у першому випадку... Тобто, тричі по 30 хвилин....
Я використову доя обгортання голови чотири хусточки ( підказала мені подруга, яка чоловікові постійно робить обгортання голови). Кнейп пише, що потрібно дві хусточки... .Коли ви зробили один раз на 30 хв обгортання і ви по новому будете мочити нижню хусточку, то верхня вже буде мокра і так два рази.. Тому, я уже другий раз замочую другу хусточку, яка була перший раз а на верх ставлю суху... Тому виходить чотири.... Тобто, перший раз - одну мочите, друга суха; другий раз - вже другу хусточку мочите а третя суха і третій раз - ви замочуєте третю хусточку а четверта суха)
Тобто, потрібно щоб друга хусточка на голові була постійно суха..
І ще одне ДУЖЕ ВАЖЛИВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!
ТРЕТЯ ХУСТКА НА ГОЛОВІ МАЄ БУТИ ТІЛЬКИ ОДНА.Якщо ви одягнете багато теплих хусток, боячись простудити голову (такий випадок був) то отримаєте зворотній процес. Нам потрібно кров від голови "відправити" до ніг а ви даєте багато тепла і навпаки ще більше кров припливає дл голови.
Поділилася досвідом Оксана(вона є членом нашої групи)
Хочу розказати Вам свій досвід. Кожну весну, особливо, коли вітер, вже кілька років мене боліла голова, мігрені страшні, а ще на фоні мого неврозу. Я робила обгортання голови. і Ви уявляєте весна, час загострення, а мене, Слава Богу голова не болить.
Повних обгортань я зробила 9..
Організм почистила на лиці зникли плями, напевне печінка викидала...
Зараз збираюсь в Німеччину. І лляні хустки вже в сумці, знаю, що мені допоможе...
--
Одночасно робити обгортання голови, шиї і всього тіла ТАК РОБИТИ НЕ МОЖНА!
Це різні процедури і по часу вони робляться по різному. Наприклад, обгортання шиї чи голови не можна робити більше , ніж на пів години(тричі по тридцять хвилин)
Коли ви робите на довший час, тоді навпаки кров прибуває до хворого місця а цього робити НЕ МОЖНА!
Буде ще більше загострення!
(досвід Галини 15 лютого 21 р)Після 10 обгортань показалась ендокринологу, яка мене давно не бачила. Вона аж в долині заплескала "Красава". Ви схудли і гарно виглядаєте" Я розповіла про обгортання і про те, що вживаю замість цілої пігулки половинку.Вона зраділа, а коли побачила, що глікозований гімоглобін іцукор в нормі, стаенно здивувалася. Зараз пройшла 12 процедур і перейшла на обгортання голови. Почуваю себе прекрасно
( Марія Ґудзик 15 лютого ) Доброго дня всім у групі.Я хочу теж поділитись своїм досвідом.Я робила обгортання голови.Дуже боліла голова,таблетки помагали лиш на пів години.Я приєдналась до групи,прочитавши досвідом людей,і також почала робити обгортання,перший день зробила,боліла ще голова другий,третій,на четвертий перестала почало текти з носа,температура трошки піднялась я робила 10обкутувань.Голова перестала боліти,ще тиждень виходило з голови через ніс,але зараз голова не болить.Слава Богу що Він дав людям таке природнє лікування,даром.Дяка Богу що дає нам людей,таких щоб турбуватись про нас хворих.,дає їм терпіння,кожному обяснити як робити.
3. ХОДІННЯ В ВОДІ ПО КОЛІНА ( ЯК НА ВІДЕО В МУЛЬТФІЛЬМІ)